HAKKIMIZDA

1997 yılında Muğla’da reklam sektörüne yeni bir soluk getirmesi amacıyla kurduğumuz firmamız Elit Ajans, aynı zamanda Muğla’da kurulan ilk ajans olmanın gururunu taşımaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar becerilerimizi kalitemize yansıttığımız için müşterilerimize doğru sonuç getirici, uygun maliyetli çözümler ürettik. Geride bıraktığımız yıllar içinde yaptığımız çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyeti bizleri hep daha iyi işler yapmaya zorladı. Müşterimizin yanında olmak, en iyi hizmeti vermek, onunla beraber işi sahiplenmek ve en uygun çözümü sunmak en temel hedefimiz oldu. Reklam ajansı olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizle beraber yol almak, ortak bir başarının bir parçası olmak, bizleri hep daha iyi şeyler üretmek konusunda en büyük gayretimiz oldu.

Diğer reklam ajanslarından farkımız:

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

Misyonumuz, bugüne kadar yarattığımız bütün değerlere sahip çıkarak odaklanmak, çalıştığımız alanlarda en kaliteli hizmet üretimini sunmak, işimizle ilgili akla gelen ilk isim olmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Hizmet ürettiği müşterilerimiz için kalıplaşmış yöntemler yerine farklılaştırıcı, dikkat çekici, yenilikçi ve girişimci çözümleri ile ön plana çıkarıyoruz. Müşterilerimizin bize yüklediği sorumluluğun bilincinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Hayallerimizi tasarımlarımıza yansıtıyoruz… Çünkü;

"Eskiden reklam sanatsal bir olguydu, bugün artık bilimsel bir olgu"